Vône karibiku I.

Objavujte kávu z celého sveta – Vône Karibiku 1 je darčekové balenie ktoré obsahuje výber prémiových odrodových káv z ostrovných krajín Kuby a Dominikánskej republiky.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999035
  • Tento produkt je nedostupný

Objavujte kávu z celého sveta – Vône Karibiku 1 je darčekové balenie ktoré obsahuje výber prémiových odrodových káv z ostrovných krajín Kuby a Dominikánskej republiky.

Či sa jedná o  nadšeného kávičkára alebo si chcete len dopriať zážitok z degustácie ostrovných káv , máte na výber toto darčekové balenie.

Ostrovné kávy sú v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené. Či už ide o ostrovné krajiny ďalekého Pacifiku, alebo slnečného Karibiku, kávy z týchto regiónov sú cenené pre jemnú sladkosť, často likérové, až sirupovité telo a príjemnú dochuť. Najmä vďaka nízkemu objemu produkcie sú tieto kávy stále pomerne vzácne.

Kávy z ostrovov sú špecifické svojou rozmanitosťou, každá z nich má svoju nezabudnuteľnú chuť. Môžeme v nich nájsť tóny škorice, tabaku, exotického ovocia ale aj pestrofarebných kvetov rôznych farieb, tvarov a vôní. Kávy z ostrovov obľubujú najmä odvážnejší kávičkári a cestovatelia, ktorí radi v káve hľadajú rôznorodé chute a voňavé spomienky z celého sveta.

Pripravte ozajstné prekvapenie a gurmánsky zážitok pre tých ktorých si naozaj vážite a milujú kávu. Elegantne zabalený je takto vhodný ako prejav poďakovania pre obchodných partnerov alebo ako darček pre priateľov.

Súčasťou darčekového balenia sú aj 2 espresso šálky z porcelánu v bielej farbe s čiernou podšálkou. Šálky sú ideálne na vychutnávanie si dobrej kávy aj jedinečným tvarom s hrubšou stenou šálky kedy zostáva káva dlhší čas teplá.

Obsah balenia:

CP Cuba Serrano Superior 250g zrno , CP Dominican Republic Barahona AAA, 250g zrno, 2 ks espresso šálky

Ako bonus je súčasťou balenia:

+ Kávová mapa
+ Vtipná visačka s príslovím o káve

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!