• Zrnková káva Ciao Palermo, 250g

Zrnková káva Ciao Palermo, 250g

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z kávových plantáži Strednej Ameriky.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 5,99€

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z kávových plantáži Strednej Ameriky. S prevahou kávy odrody Robusta, ktorá vás rýchlo nabudí hneď ráno alebo je výborná na  popoludnie na prebudenie vďaka vyššiemu obsahu kofeínu. Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v harmonicky vyváženej chuti kávy Ciao Palermo. Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint a je vhodná pre prípravu kávy typu espresso, cappuccino, caffe latte.

Palermo je hlavné mesto regiónu Sicília, je mestom nekonečného vzrušenia a zaujímavých protikladov. Typické južné stredomorské mesto, kypiace, rušné, ukričané ale i podmanivé a vášnivé. A takisto aj v tejto káve sa skrýva energia a výrazná chuť užívať si radostí života. Ciao Palermo vás prekvapí karamelovou chuťou a bohatou krémou v šálke.

Ciao Palermo káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Zrnková káva Ciao Palermo, 250g

Vlastnosti
Aróma Prenikavá
Chuť Silná a karamelová, výrazná kréma
Telo Stredné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!