Zrnková káva Ciao Roma, 1kg

Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v delikátnej a plnej chuti kávy Ciao Roma (Rím). Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 30,90€

Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v delikátnej a plnej chuti kávy Ciao Roma (Rím). Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint. Táto prémiová zrnková káva je zložená z výberových kávových zŕn odrody Arabika pochádzajúcich z kávových plantáži strednej a južnej Ameriky. Výsledkom je intenzívna a aromatická kávička vhodná pre prípravu kávy typu espresso, cappuccino, caffe latte.

Rím a jeho pamiatky sú výsledkom práce geniálnych umelcov. Je to najromantickejšie miesto na svete. Káva Ciao Roma vás priblíži ku fascinujúcej histórií a zažijete kaviarenský život vychutnávaním intenzívnych aróm kávy s jemnými chuťami po vyzretom ovocí.

Ciao Roma káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.


Vlastnosti produktu Zrnková káva Ciao Roma, 1kg

Vlastnosti
Aróma Intenzívna a aromatická
Chuť Jemná a vyzretá s chuťou ovocia, plná kréma
Telo Stredne likérové

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!