• Zrnková káva Ciao Roma, 250g

Zrnková káva Ciao Roma, 250g

Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v delikátnej a plnej chuti kávy Ciao Roma (Rím). Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 8,99€

Umenie majstrov pražiarov oceníte najmä v delikátnej a plnej chuti kávy Ciao Roma (Rím). Táto káva bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint. Táto prémiová zrnková káva je zložená z výberových kávových zŕn odrody Arabika pochádzajúcich z kávových plantáži strednej a južnej Ameriky. Výsledkom je intenzívna a aromatická kávička vhodná pre prípravu kávy typu espresso, cappuccino, caffe latte.

Rím a jeho pamiatky sú výsledkom práce geniálnych umelcov. Je to najromantickejšie miesto na svete. Káva Ciao Roma vás priblíži ku fascinujúcej histórií a zažijete kaviarenský život vychutnávaním intenzívnych aróm kávy s jemnými chuťami po vyzretom ovocí.

Ciao Roma káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Zrnková káva Ciao Roma, 250g

Vlastnosti
Aróma Intenzívna a aromatická
Chuť Jemná a vyzretá s chuťou ovocia, plná kréma
Telo Stredne likérové

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Ciao Trieste, 1kg zrno

Ciao Trieste, 1kg zrno

Káva Ciao Trieste (Terst) je zložená z kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta..

14,90€