Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou hnedá, 190ml

Hnedá porcelánová šálka na cappuccino od novozélandského výrobcu Acme & Co sa pýši jedinečným, elegantným dizajnom, vysokou kvalitou a pohodlnou manipuláciou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 16,90€

Exkluzívna šálka s podšálkou na cappuccino od renomovaného novozélandského výrobcu Acme & Co patrí do kolekcie s názvom Evolution. Je vyrobená z odolného a ťažkého porcelánu.

Šálka má hrubší spodok pre lepšie udržanie tepla. Smerom k okraju sa zužuje, vďaka čomu sa z nej príjemnejšie pije. Špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie. Veľký a jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka.Podšálka má viac zaoblené hrany a preto sa s ňou jednoduchšie manipuluje.

Šálka je z vonkajšej strany sýtej hnedej farby, zvnútra je biela. Hnedú podšálku dekoruje biela obruč.

Vhodná na podávanie cappuccina, menšieho caffé latte alebo čaju.

O výrobcovi šálok Acme & Co

Acme & Co je úspešná novozélandská spoločnosť založená v roku 2011. Zameriava sa na dizajn, výrobu a distribúciu porcelánových šálok a hrnčekov, ktoré sa pýšia jedinečným, elegantným dizajnom, vysokou kvalitou, pohodlnou manipuláciou a dlhodobou použiteľnosťou. Pre tieto vlastnosti ich obľubujú baristi a kávoví nadšenci po celom svete. Populárna je najmä edícia exkluzívnych kávových šálok pod názvom EVOLUTION, ktorá vzdáva úctu unikátnej novozélandskej prírode. Vďaka šálkam od Acme & Co sa pitie kávy stáva naozajstným zážitkom.

Vlastnosti produktu Acme & Co EVO Cappuccino šálka s podšálkou hnedá, 190ml

Základné špecifikácie
Farba Hnedá, biela
Materiál Porcelán
Objem 190 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!