Alveus Ovocný čaj Sweet Berry, 100g

Sypaný ovocný čaj Alveus Sweet Berry je vynikajúca zmes kúskov jablka, černicových lístkov, ibišteka a jahody. Čaj, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodený!
  • Značka: Alveus
  • Kód produktu: 145087
  • Tento produkt je nedostupný

Láska k čaju na prvý dúšok!

Ovocný čaj sypaný, ručne zbieraný. Vynikajúca zmes kúskov jablka, černicových lístkov, ibišteka a jahody.

Sladké jablko a nepatrne trpké lístky černice sa harmonicky snúbia s osviežujúcou chuťou ibišteka a pomarančovej kôry, aby Vám prinavrátili stratenú energiu. Dokonalosť tejto zmesi uzatvára šťavnatá jahoda a plody bazy. Čaj, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodený!

Hmotnosť balenia: 100 g. Ručná výroba.

Zloženie: jablko*, listy černice*, ibištek*, pomarančová kôra*, prírodná aróma, jahoda* (2%), baza* (2%). *Certifikovaná organická produkcia.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnčeka, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 10-12 minút. Potom ho sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1 l vody zvyčajne prislúcha 15-20 g sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Alveus Superior Organic Elements je svetovo najpredávanejšia edícia čajov značky Alveus. Jedná sa o exkluzívnu kolekciu vysokokvalitných čajov viacerých druhov, ktoré sú zabalené do pôsobivých, elegantných plechoviek. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo im dáva punc čistých organických produktov. Čaje, ktoré Vás budú rozmaznávať každým dúškom!

O výrobcovi čajov Alveus

Alveus je nemecká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2006 v Hamburgu. Špecializuje sa výlučne na miešanie, distribúciu a predaj jedinečných čajov prvotriednej kvality, pričom pôsobí vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Na trh uviedla približne 1500 rôznych čajových zmesí pozostávajúcich z 557 ingrediencií, vďaka čomu sa môže pýšiť najširšou ponukou čajov v Európe. Alveus čaje sú organické, ručne zbierané i miešané. Navyše, spoločnosť je členom organizácie Ethical Tea Partnership, čo znamená, že čaje pochádzajú z trvalo udržateľných plantáží so zodpovedným prístupom k farmárom. Alveus, to je nápaditosť, sebaistota a spoľahlivosť, ktorú milujú zákazníci po celom svete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!