Alveus Zelený čaj Mellow Mandarine, 100g

Sypaný zelený čaj Alveus Mellow Mandarine, ručne zbieraný. Ide o vynikajúcu zmes zeleného čaju China Sencha s citrusovým ovocím, bylinkami a jazmínom.
  • Značka: Alveus
  • Kód produktu: 145091
  • Tento produkt je nedostupný

Láska k čaju na prvý dúšok!

Zelený čaj sypaný, ručne zbieraný. Vynikajúca zmes zeleného čaju China Sencha s citrusovým ovocím, bylinkami a jazmínom.

Delikátna chuť a príjemná aróma čínskeho zeleného čaju Sencha sa prelína s osviežujúcou chuťou pomarančovej kôry, tangerínky a manga, aby podráždili Vaše zmysly. Navyše, jazmínové dračie perly dodávajú tejto vzácnej zmesi veľmi jemné tóny. Čaj, ktorý Vám určite spestrí každé ráno!

Hmotnosť balenia: 100 g. Ručná výroba.

Zloženie: zelený čaj China Sencha*, nechtík*, prírodná aróma, pomarančová kôra*, balzam*, železník lekársky*, kúsky tangerínky* (2%; je to citrusové ovocie podobné mandarínke), rastlina marakuja*, čínske jazmínové dračie perly*, mango*, kvety limetky*. *Certifikovaná organická produkcia.

Návod na prípravu: prevarte vodu a potom ju nechajte vychladnúť na 75-80 stupňov Celzia. Následne ňou v hrnčeku zalejte čaj, lúhujte 2-3 minúty. Potom čaj sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1 l vody zvyčajne prislúcha 12-15 g sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Alveus Superior Organic Elements je svetovo najpredávanejšia edícia čajov značky Alveus. Jedná sa o exkluzívnu kolekciu vysokokvalitných čajov viacerých druhov, ktoré sú zabalené do pôsobivých, elegantných plechoviek. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo im dáva punc čistých organických produktov. Čaje, ktoré Vás budú rozmaznávať každým dúškom!

O výrobcovi čajov Alveus

Alveus je nemecká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2006 v Hamburgu. Špecializuje sa výlučne na miešanie, distribúciu a predaj jedinečných čajov prvotriednej kvality, pričom pôsobí vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Na trh uviedla približne 1500 rôznych čajových zmesí pozostávajúcich z 557 ingrediencií, vďaka čomu sa môže pýšiť najširšou ponukou čajov v Európe. Alveus čaje sú organické, ručne zbierané i miešané. Navyše, spoločnosť je členom organizácie Ethical Tea Partnership, čo znamená, že čaje pochádzajú z trvalo udržateľných plantáží so zodpovedným prístupom k farmárom. Alveus, to je nápaditosť, sebaistota a spoľahlivosť, ktorú milujú zákazníci po celom svete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!