Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Ascaso Mlynček I-MINI I-2, čierny

Čierny elektrický mlynček na kávu Ascaso I-MINI I-2 zaručuje profesionálne mletie kávových zŕn. Dokáže Vám naplniť dvojitú páku iba za 15 sekúnd.
  • Značka: Ascaso
  • Kód produktu: 240030
  • 269,00€

Tento malý a šikovný elektrický mlynček na kávu od špičkového výrobcu Ascaso je ideálny najmä pre domácnosti, no možno ho použiť aj v kaviarni ako sekundárny mlynček. Napriek svojej veľkosti sa kvalitatívne podobá väčším a omnoho drahším mlynčekom. Dokáže Vám naplniť dvojitú páku iba za 15 sekúnd.

Mlynček pozostáva z vysokokvalitných materiálov a komponentov, pričom jeho dizajn navrhol sám Marc Aranyó. Telo je zhotovené z ručne lešteného hliníka, čím sa každý kus stáva originálom, ktorý jednoznačne spestrí akúkoľvek domácnosť. Mlecí mechanizmus z nerezovej ocele zaručuje profesionálne mletie kávových zŕn. Do priehľadného zásobníka s vekom sa zmestí až 250 g zrnkovej kávy. Je odnímateľný a vyrobený z odolného plastu.

Mlynček sa perfektne hodí k akémukoľvek pákovému kávovaru, najviac sa však bude vynímať pri kávovare Ascaso Dream.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi mlynčekov na kávu Ascaso

Ascaso je spoločnosť zameraná na výrobu domácich i profesionálnych pákových kávovarov, ich komponentov a doplnkov a elektrických mlynčekov na kávu. V roku 1962 ju založil Jesús Ascaso v španielskom meste Barcelona. Firma sa sprvu orientovala na predaj náhradných dielov do kávovarov a postupne prerazila aj na medzinárodný trh. V roku 1997 José Louis Ascaso predstavil myšlienku výroby samotných kávovarov. V súčasnosti je značka Ascaso známa vo viac ako 80-tich krajinách sveta, a to vďaka pokročilým technológiam, stále novým produktom a filozofii založenej na kvalite a štýle.

Vlastnosti produktu Ascaso Mlynček I-MINI I-2, čierny

Základné špecifikácie
Farba Čierna
Hmotnosť 3,5 kg
Materiál Hliník, nerezová oceľ, plast
Produkcia 3 kg/hod.
Rozmery (Š x V x H) 125 x 311 x 230 mm
Funkcie
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Technické špecifikácie
Mlynček na kávu Kužeľový
Napätie 230 V / 120 V
Počet otáčok za minútu 1200
Príkon 175 W
Zásobník na zrnkovú kávu Áno (s kapacitou 250 g)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!