Jura E60

JURA E60 zvládne prípravu až 7 rôznych nápojov, pričom je vybavený špeciálnou dýzou, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny.
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202078
 • Tento produkt je nedostupný

V ponuke podobný model kávovaru pod názvom JURA E6!

JURA E60 je automatický kávovar renomovaného švajčiarskeho výrobcu. Pýši sa elegantným dizajnom, ľahkou obsluhou a pokročilými technológiami, ktoré zaručujú prípravu tej najlepšej kávy. Vzbudí záujem najmä u vášnivých milovníkov espressa či cappuccina, pričom je ideálny najmä pre domácnosti/malé kancelárie.

JURA E60 disponuje hneď viacerými jedinečnými vlastnosťami a funkciami akými sú napríklad Systém pulzného extrakčného procesu (P.E.P.®), Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©), výškovo nastaviteľný výpust na kávu, Inteligentný vodný systém (I.W.S.®), príprava 2 šálok kávy/espressa naraz či profesionálny mlynček Aroma G3. Ovládanie tohto stroja bude hračkou vďaka intuitívnemu farebnému TFT displeju a aplikácii JURA Coffee App (po zakúpení doplnkového zariadenia JURA Smart Connect). Kávovar ponúka jednoduchý koncept obsluhy spojený so širokým rozpätím možností rôzneho nastavovania a programovania. Môžete si napríklad vybrať akú teplotu či množstvo vody bude mať Vaša káva, prípadne nastaviť jej preferovanú silu. Okrem toho zvládne prípravu až 7 rôznych nápojov, pričom je vybavený špeciálnou dýzou, ktorá Vám zaručí prípravu tej najjemnejšej mliečnej peny. Na trh prichádza v impozantnom čiernom prevedení, vďaka čomu bude ozdobou nejednej modernej domácnosti/kancelárie.

Jura E60, to je vždy majstrovsky pripravená šálka kávy!


Dokonalé espresso

Kávovar zaručuje prípravu vždy perfektnej šálky kávy vďaka dvom pokrokovým technológiam. Prvou je P.E.P.®, čiže Pulzný extrakčný proces, na vývoji ktorého sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučný systém optimalizujúci čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná aróma a intenzita pri všetkých druhoch nápojov. Druhou technológiou je I.P.B.A.S.©, čiže Inteligentný predlúhovací Aroma systém, ktorý pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí. Navyše, kávovar je vybavený inovatívnym mlynčekom Aroma G3 vyznačujúci sa precíznym, šetrným a rýchlym mletím kávových zŕn pre ešte väčší pôžitok z kávy.


Ovládanie prepracované do detailov

Navigácia a ovládanie kávovaru JURA E60 sa stane zábavou vďaka farebnému TFT displeju a aplikácii JURA Coffee App. Stroj dokáže vyčarovať až 7 rôznych druhov nápojov vrátane espressa či cappuccina, pričom príprava horúcej vody na čaj a jemnej mliečnej peny sú samozrejmosťou. Okrem toho má JURA E60 integrované programy pre prepláchnutie, čistenie a odvápňovanie, vďaka čomu budú nápoje z neho chutiť tak, ako majú. A to všetko stlačením iba jediného tlačidla!


Mliečna pena jemná ako obláčik

Kávovar je vybavený dýzou, vďaka ktorej si ľahko a pohodlne vyrobíte ľubovoľné množstvo delikátnej a jemnej mliečnej peny potrebnej pre Vaše obľúbené cappuccino. Okrem toho výpust na kávu sa dá nastaviť až do výšky 111 mm, takže môžete bez obáv pod neho umiestniť aj šálku s väčším objemom určenú na servírovanie kávových špecialít.


Inteligentný vodný systém

Vodný filter CLARIS Smart zaručuje najvyššiu kvalitu vody potrebnú pre prípravu Vašej obľúbenej kávičky. Okrem toho chráni kávovar pred vodným kameňom a tak predlžuje jeho životnosť. JURA vyvinula tzv. Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu tohto filtra. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené pomocou technológie RFID (Radio-frequency Identification), vďaka ktorej prebieha automatická detekcia filtra. Jeho používanie sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek predtým.


 • Atraktívne čierne prevedenie
 • Jednoduchá koncepcia obsluhy
 • Farebný TFT displej
 • Vysokokvalitný mlynček Aroma G3
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu až do 111 mm
 • Dýza na prípravu jemnej mliečnej peny
 • Zásobník na zrnkovú kávu s kapacitou až 280 g
 • Zásobník na vodu o objeme 1,9 l
 • Integrované programy na preplachovanie, čistenie a odvápňovanie
 • Inteligentný vodný systém (I.W.S.®)
 • 7 naprogramovaných druhov nápojov
 • Cappuccino jedným stlačením tlačidla
 • Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje
 • Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®)
 • Naprogramovateľné úrovne sily kávy: 8 stupňov
 • Nastavenie teploty kávy: 2 stupne
 • Príprava 2 šálok kávy/espressa naraz

Viac informácií o automatickom kávovare sa môžete dozvedieť tu.


O výrobcovi kávovarov JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura E60

Vlastnosti
Dýza na cappuccino Dýza na jemnú penu
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Inteligentný vodný systém (I.W.S.®) Áno
Monitorovaný odkvapkávač Áno
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Režim úspory energie (E.S.M.©) Áno
TÜV Certifikát Áno
Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,1 m
Farba Čierna
Filter na vodu CLARIS Smart
Hmotnosť 9,8 kg
Otočný ovládač Áno
Rozmery (Š x V x H) 280 x 351 x 439 mm
Wireless ready Áno
Funkcie
App Compatibility JURA Coffee App
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Čistiaci program Áno
Integrovaný program čistenia mliečnych ciest Áno
Integrovaný program odvápňovania Áno
JURA Technológia jemnej mliečnej peny Áno
Nastavenie množstva vody na kávu Áno
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastaviteľná teplota kávy 2 stupne
Nastaviteľný stupeň pomletia Áno
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno (3 stupne teploty)
Pripravované nápoje 7 druhov nápojov (1 cappuccino, 2 kávy, 1 káva, 2 espressá, 1 espresso, mliečná pena)
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Programovateľný čas vypnutia Áno
Systém predohriatia Áno
Tlačidlo 0 wattov Áno
Technické špecifikácie
Connector System Áno
Displej TFT farebný displej
Displej stavu údržby Áno
Maximálny počet porcií kávového odpadu 16
Mlynček na kávu Aroma G3
Napätie 230 V
Objem nádoby na vodu 1,9 l
Počet mlynčekov 1
Počet púmp 1
Počet termoblokov 1
Počet zásobníkov na zrnkovú kávu 1
Príkon 1450 watt
Spotreba energie so zapnutým E.S.M.© 6 watt hodín
Spotreba energie v stand-by móde 0 watt
Tlak pumpy 15 bar
Variabilná varná jednotka 5 - 16 g
Výpust na horúcu vodu Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Zásobník na zrnkovú kávu S kapacitou 280 g a krytom na ochranu arómy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!