Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Bialetti Centenary Espresso Pohárik 80ml, 4ks

Exkluzívny set 4 krásnych porcelánových pohárikov bielo-červenej farby limitovanej edície Bialetti Centenary je určený na podávanie talianskeho espressa.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403190
  • 25,90€

V roku 2019 oslavuje legendárna talianska spoločnosť Bialetti 100 rokov od svojho založenia. K tejto príležitosti ponúka unikátnu limitovanú edíciu pod názvom Centenary pozostávajúcu z moka kávovarov, šálok a kávy, ktorá rozbúši srdce nejedného vášnivého kávičkára.

Tento exkluzívny set 4 krásnych pohárikov bielo-červenej farby je vyrobený z porcelánu. Poháriky sa pýšia nádhernou dekoráciou a nápisom "100th Anniversary" na vnútornom okraji. Dokonalá harmónia tradície a elegancie.

Poháriky majú vrchný okraj čiastočne zhrubnutý, aby sa z nich príjemnejšie pilo a ich hladký vnútorný povrch uľahčuje nalievanie kávy či mlieka.

Sú ideálne na podávanie klasického alebo dvojitého espressa. Okrem toho môžu poslúžiť aj ako okúzľujúci darček pre rodinu vášnivých kávičkárov.

Vychutnávajte si kávu so štýlom!

Vlastnosti produktu Bialetti Centenary Espresso Pohárik 80ml, 4ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, červená
Materiál Porcelán
Objem 80 ml
Obsah balenia 4 poháriky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!