Bialetti City of Art Napoli Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Napoli je sada porcelánových espresso šálok, ktorá reprezentuje známe talianske mesto Neapol. Šálky majú objem 80 ml.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403133
  • 19,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Napoli symbolizujú hlavné mesto regiónu Kampánia v Taliansku - Neapol, ktorý zároveň vystihuje aj slávny výrok Vidieť Neapol a zomrieť. Zachyťte jeho atmosféru a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej farby s modrou dekoráciou. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok zdobia kresby typických symbolov Neapolu a nápis Napoli.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Napoli Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, modrá
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!