Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Bialetti City of Art Napoli Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Napoli je sada porcelánových espresso šálok, ktorá reprezentuje známe talianske mesto Neapol. Šálky majú objem 80 ml.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403133
  • 19,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Napoli symbolizujú hlavné mesto regiónu Kampánia v Taliansku - Neapol, ktorý zároveň vystihuje aj slávny výrok Vidieť Neapol a zomrieť. Zachyťte jeho atmosféru a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej farby s modrou dekoráciou. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok zdobia kresby typických symbolov Neapolu a nápis Napoli.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Napoli Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, modrá
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!