Bialetti City of Art Parigi Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Parigi je sada espresso šálok symbolizujúca hlavné mesto Francúzska - Paríž. Šálky sú bielej a tyrkysovej farby a vyrobené z porcelánu.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403157
  • Tento produkt je nedostupný

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami a praktickými kávovými miešadielkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Parigi symbolizujú hlavné mesto Francúzska - Paríž, ktorý neustále ohuruje návštevníkov svojou veľkoleposťou a vznešenosťou. Zachyťte jeho atmosféru a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej a tyrkysovej farby. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok dekoruje kresba hlavnej dominanty Paríža, ktorou je impozantná Eiffelova veža. Stred podšálok zdobí nápis PARIGI. Kávové miešadielka sú tyrkysové.
Tvar šálok bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Parigi Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, tyrkysová
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!