Bialetti City of Art Torino Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Torino je sada espresso šálok nesúca názov podľa známeho talianskeho mesta Turín. Šálky sú z porcelánu a majú objem 80 ml.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403131
  • 19,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Torino reprezentujú známe talianske mesto Turín, ktorý sa pokladá za "európske srdce baroka". Zachyťte jeho atmosféru a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej farby s bordovo-hnedou dekoráciou. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok zdobia kresby významných symbolov Turína a nápis Torino.
Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Torino Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, bordovo-hnedá
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!