Bialetti City of Art Verona Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Bialetti City of Art Verona je sada espresso šálok reprezentujúca nádherné talianske mesto Verona. Zaručuje skutočné potešenie z pitia kávy.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403158
  • 19,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

2 vkusné porcelánové espresso šálky s podšálkami a praktickými kávovými miešadielkami. Patria do kolekcie s názvom City of Art, ktorá Vám prinesie vždy nový, unikátny pôžitok z kávy a čaro vybraných miest s bohatou umeleckou históriou, podľa ktorých sú jednotlivé sady šálok pomenované.

Espresso šálky Bialetti City of Art Verona reprezentujú nádherné a romantické mesto Talianska - Verona, ktorá sa stala dejiskom slávnej Shakespearovej hry Romeo a Júlia. Zachyťte atmosféru "mesta milencov" a dodajte jedinečný štýl Vašej prestávke na kávu vďaka tejto špeciálnej edícii šálok od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti!

Šáločky môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa s láskou k umeniu.

Šálky a podšálky sú bielej a tmavomodrej farby. Na šálkach sa vyníma logo spoločnosti Bialetti - malý fúzatý panáčik, okraj podšálok dekoruje kresba typického symbola Verony, ktorým je balkón Júliinho domu. Stred podšálok zdobí nápis VERONA. Kávové miešadielka sú tmavomodré.
Tvar šálok bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti City of Art Verona Espresso šálka s podšálkou 80ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, tmavomodrá
Materiál Porcelán
Objem 80 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!