Bialetti Moka Express Diamond šedý, 3 porcie

Moka kávovar Bialetti Moka Express Diamond sa pýši úhľadným moderným dizajnom: v nápaditom šedom prevedení si získa srdce nejedného náročného kávičkára.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203414
  • Tento produkt je nedostupný

Symbol nekonečného potešenia z kávy

Tento moka kávovar od vychýreného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho sa pýši úhľadným moderným dizajnom: v nápaditom šedom prevedení si získa srdce nejedného náročného kávičkára. Pritom si však zachováva klasický osemuholníkový tvar pre najlepšie výsledky v príprave kávy. Bialetti Moka Express Diamond je jednoducho stelesnením vášne pre kávu.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Express Diamond šedý, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Šedá
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!