Bialetti Moka Express Emotion červený, 3 porcie

Moka kávovar Bialetti Moka Express Emotion na 3 porcie je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomická rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203412
  • 29,90€

Intenzívny pôžitok z kávy

Tento moka kávovar od povestného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií tradičného talianskeho espressa. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho Vás zaiste zaujme svojím podmanivým vzhľadom: výrazné červené prevedenie doplňuje decentná perleť. Zároveň si uchováva obvyklý osemuholníkový tvar pre perfektne pripravený šálok kávy. Ako stvorený pre tých, ktorí obľubujú dokonalú chuť espressa a klasický dizajn intenzívnych farieb stelesňujúcich svet vášnivých emócií.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Express Emotion červený, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Červená
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!