Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Bialetti Moka Express Rose Gold, 6 porcií

Bialetti Moka Express Rose Gold na 6 porcií talianskeho espressa. Jeho vzhľad podčiarkuje exkluzívne ružovo-zlaté prevedenie a tradičný osemohulníkový tvar.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203451
  • 39,90€

Luxusný pôžitok z kávy

Tento hliníkový moka kávovar od svetoznámeho talianskeho výrobcu Bialetti slúžiaci na prípravu 6-tich porcií pravého talianskeho espressa patrí do unikátnej limitovanej edície pod názvom Rose Gold. Je venovaný všetkým tým, ktorí si chcú vychutnať začiatok nového dňa či prestávku počas práce voňavou šálkou kávy. Predstavuje symbol týchto vzácnych momentov. Jeho vzhľad podčiarkuje exkluzívne ružovo-zlaté prevedenie a tradičný osemohulníkový tvar pre perfektne pripravený šálok kávy. Okrem toho šikovná ergonomická rukoväť zaručuje pohodlnú manipuláciu. Ako stvorený pre ozajstných kávičkových nadšencov!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Express Rose Gold, 6 porcií

Základné špecifikácie
Farba Ružovo-zlatá
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 42 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 3 dl vody / 6 šálok kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!