Bialetti Moka Express Tricolor Italia, 3 porcie

Hliníkový moka kávovar Bialetti Moka Express Tricolor Italia určený na prípravu 3 porcií talianskeho espressa. Spojenie vysokej kvality s unikátnym dizajnom.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203410
  • Tento produkt je nedostupný

Ohurujúci dizajn

Tento moka kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií dokonalého espressa a charakterizuje ho spojenie vysokej kvality, talianskej klasiky a unikátneho dizajnu. Poteší všetkých tých, ktorí milujú lahodnú chuť kávy a neboja sa výziev. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Vzhľad tejto moka kanvičky definuje klasický osemuholníkový tvar a farby talianskej vlajky: nádobka na vodu je červenej farby, telo je zelené a oblasť umiestnenia lievika spolu s logom je svetlej (striebornej) farby. To všetko navyše zdobí krásna červená stuha. Bialetti Moka Express Tricolor Italia, to je extravagantný dizajn prelínajúci sa so skutočným pôžitkom z kávy.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Express Tricolor Italia, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Červená, zelená, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!