Bialetti Moka Induction biely, 6 porcií

Moka kávovar Bialetti Moka Induction bielej farby je určený predovšetkým pre vlastníkov indukčnej varnej dosky. Slúži na prípravu 6-tich porcií espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203419
  • Tento produkt je nedostupný

Čisté elegantné tvary

Tento moka kávovar od presláveného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 6 porcií lahodného talianskeho espressa. Je určený predovšetkým pre vlastníkov indukčnej varnej dosky, pretože jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele. Týmto dochádza ku kombinácii dvoch kovov, čo však neuberá na vysokej kvalite tohto moka kávovaru. Pozornosť vie pritiahnuť aj svojím elegantným vzhľadom: nádobka na vodu má zaoblené hrany, telo krásnej bielej farby si však uchováva klasický osemuholníkový tvar. Symbol spojenia tradície a inovácie.

Nie je vhodný do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Induction biely, 6 porcií

Základné špecifikácie
Farba Biela, strieborná
Materiál Potravinársky hliník, nerezová oceľ, silikón
Množstvo kávy 42 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 3 dl vody / 6 šálok kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!