Bialetti Rainbow červený, 3 porcie

Moka kávovar Bialetti Rainbow červenej farby je venovaný tým, ktorí obľubujú pohodový relax pri kávičke a zároveň vyžarujú množstvo energie a sebadôvery.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203420
  • 22,90€

Synonymum radosti do života

Tento moka kávovar od fenomenálneho talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Venovaný všetkým tým, ktorí obľubujú pohodový relax pri skvelej kávičke a zároveň vyžarujú množstvo energie a sebadôvery. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Dizajn bialetky podčiarkujú nielen elegantné oválne kontúry tela, ale aj nádobka na vodu klasického osemuholníkového tvaru, vďaka čomu pôsobí naozaj rozkošne. Ohnivo červené prevedenie moka kanvičky zaistí, že si svoj obľúbený čierny mok nikdy nezabudnete pripraviť. Vzbuďte v sebe vášeň pre kávu, ktorá nikdy nevyhasne!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Rainbow červený, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Červená
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!