Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Bialetti Rose Gold Espresso Pohárik 80ml, 4ks

Exkluzívny set 4 porcelánových pohárikov bielej farby od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti patrí do unikátnej limitovanej edície s názvom Rose Gold.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403192
  • 25,90€

Vychutnávajte si kávu so štýlom!

Exkluzívny set 4 porcelánových pohárikov bielej farby od renomovaného výrobcu moka kávovarov Bialetti. Patrí do unikátnej limitovanej edície pod názvom Rose Gold.

Poháriky sa pýšia nápaditou farebnou dekoráciou, pričom 2 z nich zdobí logo spoločnosti - fúzatý panáčik a ďalšie dva nápis Bialetti. Dokonalá harmónia tradície a elegancie.

Poháriky majú vrchný okraj čiastočne zhrubnutý, aby sa z nich príjemnejšie pilo a ich hladký vnútorný povrch uľahčuje nalievanie kávy či mlieka.

Sú ideálne na podávanie klasického alebo dvojitého espressa. Okrem toho môžu poslúžiť aj ako rozkošný darček pre rodinu vášnivých kávičkárov.

Vlastnosti produktu Bialetti Rose Gold Espresso Pohárik 80ml, 4ks

Základné špecifikácie
Materiál Porcelán
Objem 80 ml
Obsah balenia 4 poháriky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!