Bialetti Set Gold Mini Express 1 porcia a 1 pohárik

Bialetti Set Gold Mini Express 1 porcia a 1 pohárik je venovaný všetkým milovníkom kvalitnej šálky kávy. Netradičná príprava kávy od tradičného výrobcu!
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203445
  • Tento produkt je nedostupný

Limitovaná edícia!

Espresso priamo do šálky!

Táto jedinečná darčeková sada je venovaná všetkým milovníkom kvalitnej šálky kávy. Pozostáva z moka kávovaru Bialetti Mini Express Gold určeného na prípravu 1 porcie pravého talianskeho espressa a jedného espresso pohárika Gold.

Podrobnejšie informácie o Bialetti Gold Espresso poháriku si môžete prečítať tu.

Hliníkový moka kávovar Mini Express od svetoznámeho talianskeho výrobcu Bialetti je variantou klasického moka kávovaru Bialetti Moka Express; charakterizuje ho predovšetkým unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu priamo do šálky. Čo sa týka dizajnu, je v exkluzívnom zlatom prevedení a nádobka na vodu si zachováva obvyklý osemuholníkový tvar. Netradičná príprava kávy od tradičného výrobcu!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Set Gold Mini Express 1 porcia a 1 pohárik

Základné špecifikácie
Farba Zlatá, biela
Materiál Potravinársky hliník, plast, porcelán
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 0,5 dl vody / 1 šálka kávy; objem pohárika: 90 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!