Bialetti Venus, 2 porcie

Moka kávovar Bialetti Venus určený na 2 porcie je vyrobený z nerezovej ocele a odnímateľná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203395
  • 24,90€

Lesklá moderná elegancia

Tento moka kávovar od uznávaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 2 porcií pravého talianskeho espressa. Je venovaný všetkým tým, ktorí si potrpia nielen na dokonalú chuť kávy, ale aj na štýl a klasiku v jednom. Kávovar sa pýši nadčasovým dizajnom: definujú ho čisté, elegantné a hladké línie. Úžasný doplnok do každej modernej domácnosti.
Je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele a odnímateľná ergonomická rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Možete ho umývať i v umývačke riadu. V moka kávovaroch série Venus od Bialetti je zahrnutá tradícia kvality a spoľahlivosti tohto renomovaného výrobcu. Vďaka tomu teraz môžete mať kávu, po ktorej ste vždy túžili a dizajn, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.

Nie je vhodný na indukciu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Bialetti Venus, 2 porcie

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ, plast
Množstvo kávy 14 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1 dl vody / 2 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!