Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Bialetti Centenary Espresso šálka s podšálkou 60ml, 2ks

Exkluzívny set 2 porcelánových espresso šálok s podšálkami limitovanej edície Bialetti Centenary môžu poslúžiť ako darček pre dvojicu milovníkov kávy.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 403189
  • 21,90€

Šálka kávičky s nádychom umenia

V roku 2019 oslavuje legendárna talianska spoločnosť Bialetti 100 rokov od svojho založenia. K tejto príležitosti ponúka unikátnu limitovanú edíciu pod názvom Centenary pozostávajúcu z moka kávovarov, šálok a kávy, ktorá rozbúši srdce nejedného vášnivého kávičkára.

Jedinečný set 2 vkusných porcelánových espresso šálok s podšálkami.

Šálky a podšálky sú bielo-červenej farby s nádhernou dekoráciou. Na vnútornom okraji šálok sa vyníma červený nápis "100th Anniversary" a na podšálkach autentická reprodukcia podpisu zakladateľa Bialetti. Šálky majú jemný, harmonický tvar, ktorý bol navrhnutý tak, aby umocnil arómu kávy a konzistenciu jej krémy. Ryska vo vnútri šálok indikuje ideálne množstvo kávy potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa.

Predstavujú symbol pravej talianskej tradície.

Sú ideálne na podávanie klasického espressa. Okrem toho môžu poslúžiť aj ako exkluzívny darček pre dvojicu vášnivých milovníkov espressa.

Záruka skutočného potešenia z pitia kávy!

Vlastnosti produktu Bialetti Centenary Espresso šálka s podšálkou 60ml, 2ks

Základné špecifikácie
Farba Biela, červená
Materiál Porcelán
Objem 60 ml
Obsah balenia 2 šálky, 2 podšálky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!