Doprava a platba

Doprava ZDARMA už pri nákupe nad 50€.

Typ dopravy

Doba dodania

Cena dopravy

Objednávka
DO 10 €

Objednávka
DO 20 €

Objednávka
DO 30 €

Objednávka
DO 40 €

Objednávka
DO 50 €

Objednávka
NAD 50 €

Vrámci SR Kuriér DPD*

Do 2 dní

5 €

4 €

3 €

2 €

1 €

ZADARMO

Vrámci SR Slovenská pošta (1. trieda)

Do 2-4 dní

5 €

4 €

3 €

2 €

1 €

ZADARMO

Vrámci SR Balíkomat (osobný odber na 51 miestach)**

Do 2 dní

5 €

4 €

3 €

2 €

1 €

ZADARMO

Vrámci SR Osobný odber v predajni (Žilinská 1, BA)

Bežne do 24 hodín

ZADARMO

Česká republika Kuriér DPD do Českej republiky***

10 €

9 €

8 €

7 €

6 €

ZADARMO
nad 100€

Vrámci EU Doprava do EÚ (Slovenskou poštou)

Cena dopravy závisí od hmotnosti tovaru a výšky poistenia.
Pre viac informácií nás kontaktuje e-mailom na cafepoint@cafepoint.sk
alebo telefonicky na čísle 02/4464 9381 (Po-Pia: 9:00 - 16:00)

Za každých 10€ vášho nákupu Vám odpočítame 1€ z ceny dopravy za doručenie kuriérom DPD, Slovenskou poštou alebo Balíkomatom.

*Kuriér DPD - O presnom termíme dodania Vás vopred kuriér upozorní telefonicky alebo prostredníctvom SMS.

**Osobné vyzdvihnutie prostredníctvom služby BALÍKOMAT. Tovar je možné nechať si zaslať na množstvo miest v rámci SR, kde vás bude čakať max. 72 hodín. Vyzdvihnúť tovar môžete kedykoľvek, balíkomaty sú vám k dispozícii 24 hodín denne počas celého roka. Nachádzajú sa na frekventovaných miestach v blízkosti obchodov Tesco, Lidl a Kaufland s výbornou možnosťou parkovania. Je to pohodlné, rýchle, bezpečné a dostupné! Službu poskytuje spoločnosť IN TIME, s.r.o.

***Kuriér DPD do Českej republiky - cena dopravy sa každými 10€ nákupu znižuje o 1€. Doprava je zadarmo pri nákupe nad 100€

Možnosti platby

  • Platba v hotovosti alebo platobou kartou pri osobnom prevzatí - Pri osobnom prevzatí tovaru v predajni Cafepoint na adrese Žilinská ul. 1 máte možnosť zaplatiť za tovar v hotovosti alebo platobnou kartou.
  • Platba v hotovosti (dobierka) - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriéra alebo doručovateľa Slovenskej pošty.
  • Platba kreditnou kartou - Platba sa uskutoční prostredníctvom služby Card Pay. Môžete zaplatiť platobnými kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club vydanými akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje na vašej platobnej karte (číslo karty, CV kód a expiráciu karty) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii vašej platby za objednávku.

MasterCardVisaVisa ElectronMasterCardDiners Club

  • Platba prevodom - Po spracovaní objednávky Vám obratom zašleme e-mail s faktúrou, v ktorej sú všetky potrebné údaje k úhrade Vašej objednávky. Príslušnú sumu za tovar uhraďte bankovým prevodom alebo vkladom na účet: MyCoffee, s.r.o., BU č. 2924836915/1100 Tatra banka. V prípade platby prevodom na účet bude Vaša objednávka expedovaná až po pripísaní úhrady na náš účet.

Pre kompletné informácie o doručení, platbách a obchodných podmienkach si prečítajte Všeobecné obchodné podmienky (VOP)