Výhody nákupu v Cafepoint.sk

Milujeme kávu1. milujeme kávu, prinášame najširšiu ponuku

Spolupracujeme s malými i veľkými pražiarmi, slávnymi značkami, ale aj lokálnymi pražiarňami. Mleté, zrnkové, kapsľové či odrodové kávy, jednoducho všetko, čo by ste mohli potrebovať, alebo chceli ochutnať. Máme najširší výber!

Vážime si Vás2. vážime si našich zákazníkov, akcie a VIP klub Cafepoint

Všetkým našim priateľom, zákazníkom a zanieteným kávičkárom ponúkame bezplatne členstvo vo VIP klube Cafepoint. Už od prvého nákupu mnohé zľavy, akciové ceny, magazín či odborné poradenstvo.

Pracujeme na sebe3. pracujeme na sebe, chceme pre Vás len najvyššiu kvalitu

Svet kávy je ako samostatná planéta plná podmanivých vôni, jedinečných chutí, tajuplných receptov. Snažíme sa tomuto svetu čo najlepšie porozumieť, žiť v ňom, aby sme Vám mohli ponúknuť len to najlepšie. Vsadili sme na kvalitu!

Šetríme Vám peniaze4. šetríme vaše peniaze

Za každých 10€ vášho nákupu odpočítame -1€ za dopravu a už pri nákupe nad 40€ expresná doprava kuriérom za 1€. Každý mesiac máme nové atraktíven AKCIE.

5. sme overený obchod, vaše podnety nás posúvajú vpred

V dnešnej stále sa zrýchľujúcej dobe je samozrejmé, že všetci nakupujeme rýchlo, z pohodlia domova, často jednoduchým kliknutím. V spleti nespočetných internetových obchodov a obchodíkov predstavujeme seriózny, moderný, zákazníkmi overený a spoľahlivý e-shop s vlastnými skladovými priestormi a samozrejme možnosťou vyzdvihnutia tovaru v kamennej predajni.

6. máme kamenné predajne, príďte sa presvedčiť

Káva je vášeň, emócia, atmosféra! Preto je pre nás nemysliteľné nezdieľať túto atmosféru spolu s Vami v našich predajniach. Príďte sa presvedčiť sami! Naša nová predajňa v bratislavskom Poluse je pre Vás otvorená každý deň.

7. sme tu pre všetkých, už viac ako 8.000 registrovaných zákazníkov

Či už ste domácnosť s „rodinným rozpočtom“, úspešná firma, ktorá hľadá kávu pre svojich zamestnancov a klientov, alebo profesionáli v reštauračnom segmente, u nás ste rovnako vítaní. K požiadavkám každého zákazníka pristupujeme naplno. Našimi klientmi sú dokonca aj „nekavičkári“, ktorí u nás nakupujú kávu ako ideálny darček pre svojich blízkych.

8. Až 95% tovaru skladom - expedujeme každý pracovný deň

Máme veľký sklad a vlastné predajne. Vďaka ním a tímu zanietených ľudí sme schopní 95% vašich objednávok vybaviť najneskôr nasledovný pracovný deň. Aktuálna dostupnosť tovarov je uvedená pri každom produkte.

9. Hráme férovo. Čo sľúbime, dodržíme!

Máme v ponuke len čerstvé kávy s dostatočne dlhou dobou spotreby, spolupracujeme s osvedčenými a spoľahlivými výrobcami, ponúkame kvalitný záručný a pozáručný servis pre kávovary, garantujeme možnosť vrátenia tovaru do siedmich dní a vždy Vám ochotne poradíme. Viac si prečítate vo VOP.