Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Italcaffé Excelso Bar získala ocenenie

International Coffee Tasting 2012 - zlata medailaPražiareň Italcaffé vyhrala zlatú medailu so svojou kávičkou Italcaffé Excelso Bar na presížnej degustačnej súťaži "International Coffee Tasting 2012" v kategórii talianskych zmesí pre espresso "Italian Blends for Espresso Bar” .

Je to jedna z najprestížnejších kávových zmesí Italcaffé, ktoré sa vyznačujú sladkou a plnou chuťou s bohatou a delikátnou arómou. Jej chuť pochádza z dokonalého splynutia starostlivo vybraných káv druhov Arabika a Robusta.

International Coffee Tasting 2012 - zlata medaila

Dva dni vyberala 26 členná porota degustátorv z 11 krajín sveta (Japonsko, Švédsko, Dánsko, Taliansko, Rusko, Španielsko, Slovinsko, Austrália, Čína, USA, Taiwan) spomedzi 113 káv pochádzajúcich z 12 krajín sveta (Taliansko, Thaisko, Nemecko, Španielsko, Slovinsko, Kanada, Juhoafrická republika, Malajzia, Poľsko, Južná Kórea, Švajčiarsko a Švédsko). A napon rozhodli o zlatej medaile práve pre Italcaffé Excelso Bar.

Ochutnajte aj Vy ako chutí zlatá káva roku 2012!