Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Káva inšpiruje 40% Američanov

Prieskum ukázal, že až 40% Američanov považuje pitie kávy za inšpirujúcu aktivitu. Pred touto činnosťou sa umiestnili ako najinšpiratívnejšie relaxovanie osamote, ktorý preferuje 78% opýtaných. To u individualistických Američanov nie je prekvapujúce. Chôdzu a cvičenie preferuje ako relax až 73% opýtaných. Viac ako dve tretiny respondentov (66%) považuje za inšpiratívny čas strávený s rodinou a priateľmi. Pre Američanov je inšpirujúce aj šoférovanie. Túto činnosť preferuje až 56% respondentov.

Každý štvrtý respondent z prieskumu potvrdil aj to, že by sa vedel kvôli káve vzdať pitia alkoholu, čokolády, ale aj chodenia do kina. Ale Američania predsa len majú čo doháňať v ich vášni pre kávu. Dôležitejšie ako káva je pre nich auto, práca a sex.

V prieskume respondenti prezradili aj to, kto ich inšpiruje z osobností. Najčastejšie menovali niekoho z blízkej rodiny (88%), učiteľov (73%), športovcov (33%), celebrity (23%), a napokon aj politikov (17%).

Cafepoint.sk

Zdroj: mysmartcup.com

Foto: designflavr.com