Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Zmena platby podľa typu dopravy  1. Osobný odber - Online platby (platba pomocou online platobnej brány) a Bankový prevod (platbu je možné realizovať bankovým prevodom na základe predfaktúry)

  2. Rozvoz Cafepoint BA - Online platby (platba pomocou online platobnej brány) a Bankový prevod (platbu je možné realizovať bankovým prevodom na základe predfaktúry)

  3. Rozvoz DPDu kuriéra (platba možná len platobnou kartou), Online platby a Bankový prevod (platba vopred)

  4. Slovenská Pošta  - dobierka ( možnosť hotovosť a platba kartou)