Venujme si viacej času s dobrou kávou

Hovorí sa, že výrobky a technické produkty by mali pomáhať ľuďom na to, aby lepšie zhodnotili svoj čas. Vďaka nim sa môžu viacej venovať svojim záľubám, vzdelávaniu či vzťahom, rodine a priateľom. S dobrou kávou však išlo vždy všetko akosi lepšie a dobrý kávovar sa tak stal súčasťou imidžu ľudí, ktorí si vážia nielen svoj čas a svojich spoločníkov, ale aj si radi vychutnávajú dobrú kávu. 

Veľká kaviareň v malom

Najmä taliansky kávovar La Piccola Smart spĺňa nielen technické podmienky na to, aby pripravil skvelú kávu, no disponuje aj nadčasovým dizajnom, ktorý skrášli každý interiér od kuchyne po kanceláriu. Avšak jeho najväčšou výhodou je jeho skladnosť, vďaka púzdru, do ktorého sa zmestia dve šálky a podšálky s riadom, je možné ho pribaliť na dovolenku či pracovnú cestu. Výhodou je i jeho nadčasový dizajn, spájajúci jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť. Plášť kávovaru La Piccola Smart je tvorený z jedného plátu nerezovej ocele a sklená nádoba na vodu sa neopotrebuje tak, ako plastové nádobky. 

Malá kaviareň vo veľkom

V rámci technických parametrov spája tento ani nie 30 cm dlhý kávovar výhody a kvalitu prípravy pákových kávovarov. Kvalitný kompresor a čerpadlo sú jeho dôležitými súčasťami, rovnako aj samotná páka a ľahkosť prípravy kávy pomocou presne nabalenej porcie vo filtračných papieroch, tzv. v smart POD-och. Tie šetria nielen životné prostredie, ale aj náš čas, keďže obsahujú čerstvý namletý a presne navážený podiel kávy. A tak spojením správneho tlaku, teploty vody a presnej hmotnosti pripraví La Piccola Smart za niekoľko sekúnd dokonalý dúšok čierneho moku.

Zmena je život, a investícia do kvalitného kávovaru La Piccola Smart nedodá jeho majiteľovi len imidž a skvelú kávu. Prinesie mu hlavne čas, ktorý môže stráviť nielen s najbližšími či kolegami, ale aj energiu a pôžitok z dobre pripravenej kávy.