VIP zľavy CafePoint.sk

Nakupovanie sa stáva ešte výhodnejšie!

Ako člen VIP klubu Cafepoint máte u nás doživotne nárok na dvojnásobné zľavy oproti bežným zákazníckym zľavám v eshope, získavate zľavu 6% na celý sortiment kávy, čistiacich a dekalcifikačných prostriedkov.

Stačí ak si u nás zakúpite kávovar v obstarávacej cene nad 99,-€ s DPH a automaticky získavate výhody členov V.I.P klubu. Bezodkladne po nákupe kávovaru Vás prihlásime za člena V.I.P. klubu najneskôr nasledovný pracovný deň.

Vašu zvýhodnenú V.I.P. cenu uvidíte okamžite pri každom výrobku kedykoľvek ste "online prihlásený"* zákazník.

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a dôveru, ktorú si veľmi Vážime. Neustále sa snažíme vylepšovať a spríjemňovať naše služby. Preto veľmi uvítame akékoľvek podnetné návrhy, pripomienky alebo otázky, ktoré pomôžu vylepšiť našu ponuku a služby. Vaše otázky, podnety ale aj konštruktívnu kritiku zasielajte prosím prostredníctvom emailu cafepoint@cafepoint.sk alebo nám zavolajte na číslo +421 2 4464 9381.

Vychutnajte si svoju obľúbenú kávičku odteraz vždy za výhodné ceny!

Váš CafePoint.sk

*Zľavnené ceny tovarov pre registrovaných používateľov a V.I.P. členov môžete vidieť vždy až po vašom prihlásení sa. Pre prihlásenie stačí v pravom hornom rohu stránky www.cafepoint.sk vyplniť svoje prihlasovacie meno a heslo a následne kliknúť na tlačidlo PRIHLÁSIŤ. Ak ste prihlásený, stačí iba "klik" na Vami vybraný tovar a okamžite po zobrazení produktovej karty zvoleného tovaru uvidíte výšku Vašej zvýhodnenej ceny.