Výhody nákupu NIVONA v Cafepointe

Sme autorizovaný predajca kávovarov NIVONA

Sme autorizovaným predajcom špičkových nemeckých automatickývh kávovarov NIVONA, ktoré sú vyrábané vo Švajčiarsku a určené pre domácnosti, firmy či gastro zariadenia.

1. Vyhnete sa rizikám pri kúpe kávovaru u neautorizovaných predajcov!

S reklamáciou u týchto predajcov môžu nastať komplikácie a mnohokrát je nutné zasielať kávovar do servisu v zahraničí. Ďalším rizikom môže byť chýbajúci slovenský manuál či ovládací panel v inom jazyku alebo aj chýbajúce príslušenstvo.

2. 100%-ná záruka opravy v autorizovanom servise

100%-ná garancia platnej 24 mesačnej záruky a značkového servisu na kávovary Nivona zakúpené v Cafepoint.sk. Neriskujte nákup kávovarov NIVONA od zahraničných eshopov bez adekvátnej záruky, slovenských manuálov a servisnej podpory v SR.

Kvôli bezpečnosti dopravy je potrebné, aby ste kávovar v prípade reklamácie zabalili do originálnej krabice.

Málo? Tu sú Ďalšie výhody, ktoré dostanete iba u nás...

3. Poukážky na Vaše ďalšie nákupy

Ku každému automatickému kávovaru Nivona od nás dostanete poukážky v závislosti od modelu kávovaru, v celkovej hodnote od 50€ až do 300€ s DPH na ďalšie nákupy v Cafepoint. Výška súčtu hodnoty poukážok je uvedená pri konkrétnom kávovare.

4. Členstvo v Cafepoint klube

Členstvom v 1577>Cafepoint klube získavate mimo iných výhod trvalé zľavy na nákupy v eshope cafepoint.sk a kamenných predajniach Cafepoint.

5. Buďte informovaní

Pravidelné informácie o novinkách z oblasti kávy a výhodných cenách a akciách na našom eshope zasielané prostredníctvom nášho newslettra. Ak ešte nie ste zaregistrovaný a máte záujem o zasielanie aktualít a informácií o výhodných cenách a akciách, môžete sa prihlásiť k odberu newslettra vpravo dole na tejto stránke jednoduchým vyplnením vášho emailu.

6. Manuál navždy

Všetkým zákazníkom, ktorí si zakúpili kávovar v Cafepointe, zašleme na požiadanie slovenský manuál v elektronickej podobe aj opakovane. Ak ste stratili slovenský manuál stačí nám dať vedieť, pošleme Vám zadarmo ďalšiu kópiu na Váš mail. Podmienkou je preukázanie nákupu kávovaru v Cafepointe.

    Náš certifikát autorizovaného predajcu značky JURA

    Certifikát autorizovaného predajcu NIVONA

    public/produkty/certifikaty/cafepoint-nivona-predajca.pdf target="_blank">
    Náš certifikát autorizovaného predajcu značky Nivona vo formáte PDF...