Cafepoint Darčekové balenie Coffee & Tea No.2

Cafepoint Darčekové balenie Coffee & Tea No.2 obsahuje kávu Winter Coffee Blend, tmavú čokoládovú tyčinku Venezuela 72% a čajovú zmes Wilfred Forest Fruit.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 17,90€

Pre milovníkov vyberaných chutí

Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre svojich najbližších, elegantný darčekový set pod názvom Cafepoint Coffee & Tea No.2 môže byť tým najlepším riešením. V balení sa nachádza skutočne originálne prekvapenie: vynikajúca kávová zmes Winter Coffee Blend, tmavá čokoládová tyčinka Venezuela 72% a znamenitá čajová zmes Wilfred Forest Fruit. Kávička sa vyznačuje bohatou a plnou chuťou, čokoláda poteší zaujímavým ovocným posypom a a čaj sa pýši dokonalým spojením kúskov jablka, ibišteku, bazy a lesného bobuľového ovocia. Vďaka tejto kombinácii môžete v pohodlí svojho domova zažiť delikátne chute a podmanivé vône, ktoré exkluzívny set Cafepoint Coffee & Tea No.2 ponúka. Darčekové balenie je ako stvorené pre náročných gurmánov vyhľadávajúcich nové a netradičné chuťové pôžitky.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých produktov:

*Cafepoint Winter Coffee Blend 250g, zrnková káva je výborná zmes Arabiky (50%) a Robusty (50%) ideálna na prípravu tradičného talianskeho espressa. V šálke sa vyznačuje hustou krémou a bohatou, plnou chuťou, v ktorej sa prelína príjemna sladkosť s veľmi jemnou, takmer nepatrnou horkosťou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!