Cafepoint Darčekové balenie Tea No. 3

Cafepoint Darčekové balenie Tea No. 3 sa skladá z odrodovej zrnkovej kávy z Peru, horúcej tmavej čokolády a 2 kvalitných čajov zo Srí Lanky od Vintage Teas.
  • 34,90€

Pre milovníkov exotiky

Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre svojich najbližších, elegantný darčekový set pod názvom Cafepoint Tea No. 3 môže byť tým najlepším riešením. V balení sa nachádza originálne exotické prekvapenie: odrodová zrnková káva z Peru, horúca tmavá čokoláda a dva kvalitné čaje v pyramídových vreckách pochádzajúce zo Srí Lanky. Vďaka tejto kombinácii môžete v pohodlí svojho domova zažiť delikátne chute a podmanivé vône, ktoré Vám priblížia jedinečnú atmosféru týchto ďalekých krajín. Darčekové balenie je ako stvorené pre náročných gurmánov vyhľadávajúcich nové a netradičné chuťové pôžitky.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých produktov:

Vintage Teas Morning After Tea Zelený čaj Petalberry je vynikajúca zmes čerstvých jazmínových kvetov zmiešaných so zeleným čajom tej najvyššej kvality, ktorá Vás pozitívne naladí do nastávajúceho dňa. Hmotnosť balenia: 20 g. Počet pyramídových vrecúšok: 10. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2 g.

Vintage Teas Morning After Tea Čierny čaj Gasp!berry je vynikajúca zmes zázvoru, škorice, klinčeka a kardamónu s čiernym čajom tej najvyššej kvality, ktorá má upokojujúce účinky. Hmotnosť balenia: 25 g. Počet pyramídových vrecúšok: 10. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2,5 g.


Návod na prípravu zeleného čaju: prevarte cca 2,5 dl vody a nechajte ju vychladnúť na cca 80 stupňov Celzia. Potom ňou v šálke zalejte 1 čajové vrecúško, lúhujte 2-3 minúty.

Návod na prípravu čierneho čaju: vložte 1 čajové vrecúško do hrnčeka o objeme cca 2,5 dl, zalejte horúcou vodou a nechajte lúhovať 2-5 minút.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!