Cafepoint Darčekové balenie Tea No. 4

Cafepoint Darčekové balenie Tea No. 4 sa skladá z odrodovej zrnkovej kávy z Ugandy, horúcej tmavej čokolády a 2 čiernych čajov zo Srí Lanky od Vintage Teas.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999101
  • Tento produkt je nedostupný

Pre milovníkov exotiky

Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre svojich najbližších, elegantný darčekový set pod názvom Cafepoint Tea No. 4 môže byť tým najlepším riešením. V balení sa nachádza originálne exotické prekvapenie: odrodová zrnková káva z Ugandy, horúca tmavá čokoláda a dva kvalitné čierne čaje v pyramídových vreckách pochádzajúce zo Srí Lanky. Vďaka tejto kombinácii môžete v pohodlí svojho domova zažiť delikátne chute a podmanivé vône, ktoré Vám priblížia jedinečnú atmosféru týchto ďalekých tropických krajín. Darčekové balenie je ako stvorené pre náročných gurmánov vyhľadávajúcich nové a netradičné chuťové pôžitky.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých produktov:

Vintage Teas Morning After Tea Čierny čaj Lovebuzz! je výborná zmes nechtíka, kiwi, kokosu, safloru, jazmínového oleja a lupeňov ruže s čiernym čajom tej najvyššej kvality, ktorá má upokojujúce a účinky. Hmotnosť balenia: 25 g. Počet pyramídových vrecúšok: 10. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2,5 g.

Vintage Teas Morning After Tea Čierny čaj Sunrise je výborná zmes citróna, mandarínky a lupeňov ruže s čiernym čajom tej najvyššej kvality, ktorá Vás nabije pozitívnou energiou. Hmotnosť balenia: 25 g. Počet pyramídových vrecúšok: 10. Hmotnosť 1 pyramídového vrecúška: 2,5 g.


Návod na prípravu čierneho čaju: vložte 1 čajové vrecúško do hrnčeka o objeme cca 2,5 dl, zalejte horúcou vodou a nechajte lúhovať 2-5 minút.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!