Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Cafepoint Emozioni pre Nespresso, 100x5g

Pražená mletá káva Cafepoint Emozioni pre Nespresso je zmes najkvalitnejších odrôd Arabiky a vzácnej ázijskej Robusty. Má čokoládovú chuť a intenzívnu arómu.
SKLADOM viac ako 5ks
  • 29,90€
    35,00€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes Arabiky (85%) a Robusty (15%)
  • Obsah balenia: 100 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,5 g
  • Kapsula určená pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Cafepoint Emozioni pre Nespresso

Cafepoint Emozioni pre Nespresso je zmes najkvalitnejších odrôd Arabiky a vzácnej ázijskej Robusty. Vďaka precízneho výberu kávových zŕn a stredného až tmavého praženia je káva perfektne vyvážená. Ideálna na prípravu lahodného talianskeho espressa.
V chuti sa snúbia tóny čerstvo pečeného chleba, horkej čokolády a mandlí. Dochuť je perzistentná, pikantná, s kvetinovým nádychom. V intenzívnej a príjemnej aróme možno pocítiť nádych kakaa a kvetov. Káva prekvapí bohatou krémou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!