Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Cafepoint Hawaii Kona 150g, zrno

Zrnková káva Cafepoint Hawaii Kona Extra Fancy sa vyznačuje veľmi lahodnou a ľahkou chuťou s orieškovou príchuťou a primeranou aciditou. Má slabšie telo.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 30,99€
    38,90€

Charakteristika kávy Cafepoint Hawaii Kona

Chuťový profil: Chuť tejto havajskej kávy je veľmi lahodná, ľahká s orieškovou príchuťou a primeranou aciditou. Má slabšie telo s prirodzenou sladkosťou.

O káve Cafepoint Hawaii Kona

O pestovaní kávy: V roku 1930 sa v krajine káva stala komerčnou poľnohospodárskou plodinou. V súčasnosti sa na Havajských ostrovoch nachádza približne 700 malých fariem zameraných na jej pestovanie. Kona - odroda Arabiky sa pestuje na svahoch Hualalai a Mauna Loa patriacich do regiónu Kona ostrova Havaj. Jej najväčší zber prebieha od konca augusta do januára. Táto odroda je jednou z najdrahších káv na svete. Viac o odrode kávy Hawaii Kona sa môžete dozvedieť tu.

O krajine pôvodu kávy Cafepoint Hawaii Kona

O krajine: Havajské ostrovy tvorí 19 ostrovov koralového a sopečného pôvodu a ďalších 118 skál a útesov ležiacich v Tichom oceáne. Patria medzi štáty USA a sú pomenované podľa najvačšieho ostrova Havaj. Veľká biodiverzita, prírodné scenérie, teplé tropické podnebie, množstvo pláží a aktívne vulkány robia z Havajských ostrovov veľmi populárnu destináciu pre turistov, surfistov, biológov a vulkanológov. Preto turizmus predstavuje podstatnú časť ekonomiky tohto štátu. Čo sa týka poľnohospodárstva, 40% krajiny tvoria farmy určené na pestovanie napríklad cukrovej trstiny, makadamových orechov, ananásu či kávy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!