Cafepoint KeepCup Original Candy M, 340ml

Štýlový a moderný ekopohár Cafepoint KeepCup Original Candy M vyhovuje barista štandardom. Má objem 340 ml a je šetrný k životnému prostrediu.
 • Značka: Cafepoint
 • Kód produktu: 552226
 • Tento produkt je nedostupný

Radosť v každej kvapke

KeepCup Original je prvý znovupoužiteľný pohár na svete, ktorý vyhovuje baristickým štandardom. Jedná sa o štýlový a moderný ekopohár, šetrný k životnému prostrediu, ktorý dokáže udržať konštantnú teplotu nápoja o 20 až 30 minút dlhšie ako klasický papierový pohár.
Spoločnosť KeepCup vyrobila pre Cafepoint špeciálnu edíciu týchto pohárov, ktorú sme navrhli a venovali iba Vám, našim verným zákazníkom.

Cafepoint KeepCup Original je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vďaka nemu si môžete vychutnať svoju kávu, čaj či iné teplé nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby ste sa obliali alebo popálili. Šikovne padne do ruky alebo do držiaka na nápoje v aute či na bicykli.

Vo vrchnáku pohára sa nachádza otvor trojuholníkovitého tvaru určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Pohár obopína biely silikónový prstenec, ktorý chráni Vašu ruku pred teplotou nápoja a slúži na pohodlné uchopenie pohára. Je dekorovaný logom Cafepoint a milým sloganom.

Cafepoint KeepCup Original o veľkosti M je vhodný na filtrovanú kávu, caffé latte, cappuccino, chai latte, čaj alebo ľadové nápoje. Je ekvivalentom veľkého hrnčeka.

Ďalšie výhody pohára Cafepoint KeepCup Original:

 • vhodný do umývačku riadu - vrchný kôš
 • vhodný do mikrovlnnej rúry - bez vrchnáka
 • jednoduchý na údržbu
 • možnosť ho rozobrať na 4 časti
 • 100% recyklovateľný
 • bez obsahu toxického polypropylénu, BPA a BPS
 • prítomnosť vnútornej rysky
 • široké spektrum farebných prevedení

O výrobcovi pohárov Cafepoint KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti produktu Cafepoint KeepCup Original Candy M, 340ml

Základné špecifikácie
Farba Pohár: lososový, prstenec: biely s čiernym logom a sloganom, vrchnák: červený, uzatváracie viečko: fialové
Hmotnosť 98 g
Materiál Polypropylén #5, LDPE #4, silikón #7
Objem 340 ml
Priemer dna 60 mm
Výška 111 mm (bez vrchnáka)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!