Cafepoint Mlynček

Štýlový ručný mlynček na kávu Lodos 2015 je vyrobený z bukového dreva. Pýši sa atraktívnym čiernobielym prevedením a logom spoločnosti Cafepoint.
  • Značka: Lodos
  • Kód produktu: 240062
  • Tento produkt je nedostupný

Aby mletie kávy bolo vždy zážitkom!

Štýlový ručný mlynček na kávu pre rok 2015 od renomovaného českého výrobcu Lodos spája v sebe eleganciu a praktickosť. Vďaka svojmu atraktívnemu čiernobielemu prevedeniu a logu spoločnosti Cafepoint bude jedinečným doplnkom a pýchou domácnosti nejedného náročného kávičkára.

Telo mlynčeka je vyrobené z bukového dreva, z veľkej časti ručne, čím sa každý kus stáva originálom. Následne sa prírodne lakuje a morí do príslušného odtieňa. Kovové diely sú poniklované.

Mlecí mechanizmus zhotovený z kalenej ocele vyniká dlhoročnou životnosťou a odolnosťou, pričom sa naň vzťahuje 10-ročná záruka. V mlynčeku možno nastaviť rozličnú hrúbku mletia, aby Vaša kávička bola vždy správne výrazná pre akýkoľvek typ jej prípravy. S rukoväťou sa jednoducho a pohodlne manipuluje, a to vďaka robustnému drevenému úchytu čiernej farby.

Viac informácií o vhodných spôsoboch mletia kávy sa môžete dozvedieť tu a tu.

O výrobcovi ručných mlynčekov Lodos

Česká spoločnosť Lodos nadviazala na firmu Bratři Ouhrabkové založenú v roku 1923. Tá sa sprvu sústredila len na výrobu drevených mlynčekov na kávu, neskôr svoj sortiment rozšírila i o cestovné mlynčeky značky Tramp a mlynčeky na korenie, pričom vďaka svojej kvalite sa postupne tieto produkty stali známymi a veľmi obľúbenymi aj za hranicami krajiny. Avšak v roku 1950 bola táto firma znárodnená a až po revolúcii ju vnuci pôvodných majiteľov obnovili pod názvom Lodos s cieľom ponúkať na trh tradičné mlynčeky s dlhoročnou históriou a ďalšie užitočné doplnky do kuchyne. Takýmto spôsobom chcú oživiť legendárnu slávu bratov Ouhrabkových a ich výrobkov.

Vlastnosti produktu Cafepoint Mlynček

Základné špecifikácie
Farba Čierna, biela
Materiál Bukové drevo, kalená oceľ, kov
Šírka 80 mm
Výška 230 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!