Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Cafepoint Serenata pre Nespresso, 100x5g

Pražená mletá káva Cafepoint Serenata pre Nespresso je zmes Arabiky najvyššej kvality a ázijskej Robusty. Je perfektne vyvážená a má sladkú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
  • 29,90€
    35,00€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Zmes Arabiky (90%) a Robusty (10%)
  • Obsah balenia: 100 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5,5g
  • Kapsula určená pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Cafepoint Serenata pre Nespresso

Cafepoint Serenata pre Nespresso je zmes Arabiky najvyššej kvality a ázijskej Robusty. Vďaka precízneho výberu kávových zŕn a stredného až tmavého praženia je káva perfektne vyvážená a má sladkú chuť. Ideálna na prípravu lahodného talianskeho espressa. Kvôli vysokému podielu kvalitnej Arabiky obsahuje menej kofeínu a je vhodná aj na poobedné či večerné pitie.
Vyznačuje sa krémou orieškovej farby, ktorej konzistencia je priemerná až vysoká. Vôňa je intenzívna a príjemná, obohatená o tóny čokolády, ovocia a kvetín. Chute sú vyvážené, telo je guľaté a zamatové, dochuť plná a perzistentná, trochu pikantná, v ktorej prevládajú tóny čokolády, čerstvo upečeného chleba a kvetov.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!