Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Cafepoint SET 150 kapsúl pre Nespresso

Cafepoint SET 150 kapsúl pre Nespresso obsahuje skutočne lákavé prekvapenie: 3 druhy praženej mletej kávy pre Váš čo najrozmanitejší chuťový pôžitok.
SKLADOM viac ako 5ks
  • 36,99€
    52,35€

Pri kúpe tohto produktu a zvolenom type dopravy kuriérom DPD alebo balíkom na poštu, produkt neposielame tak ako je vyobrazený - teda zabalený v taške s prebalom. Jednotlivé kávy budú dodané samostatne v krabici a v prípade, ak má byť tento produkt darčekom, uveďte prosím do poznámky, že máte záujem o dodanie produktu vrátane tašky a prebalu.

  • 3 druhy praženej mletej kávy v kapsuliach
  • Obsah 1 balenia v sete: 10 kapsúl
  • Počet balení v celom sete: 15
  • Obsah celého setu: 15 x 10 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 5 g
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Nespresso od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika Cafepoint Setu 150 kapsúl pre Nespresso

Tento exkluzívny set je venovaný každému pravému milovníkovi skvelej kávy. V jeho balení nájdete skutočne lákavé prekvapenie: 3 druhy praženej mletej kávy určenej pre Nespresso pre Váš čo najrozmanitejší chuťový pôžitok. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť za zvýhodnenú cenu!

Zloženie setu a popis jednotlivých káv:

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!