Alveus Čierny čaj Lady Star Deluxe, 100g

Sypaný čierny čaj Alveus Lady Star Deluxe je vynikajúca zmes rôznych druhov čierneho čaju z Indie a Číny s citrusovým ovocím. Doprajte si ranný príliv energie!
  • Značka: Alveus
  • Kód produktu: 145089
  • Tento produkt je nedostupný

Láska k čaju na prvý dúšok!

Čierny čaj sypaný, ručne zbieraný. Vynikajúca zmes viacerých druhov čierneho čaju z Indie a Číny s citrusovým ovocím.

Povzbudivá chuť a plné telo čierneho čaju sa snúbi s intenzívnou arómou a osviežujúcou chuťou pomarančovej a citrónovej kôry, aby povzniesli Vášho ducha a zlepšili náladu. Navyše, kvety nevädze a ruže dodávajú tejto znamenitej zmesi oku lahodiace farby. Doprajte si ranný príliv energie!

Hmotnosť balenia: 100 g. Ručná výroba.

Zloženie: čierny čaj Assam*, čierny čaj z Južnej Indie*, citrónová tráva*, čierny čaj Assam OP*, čierny čaj China Pi Lo Chun Longkou*, prírodná aróma, pomarančová kôra*, citrónová kôra*, železník lekársky*, nevädza modrá*, kvety ruže*. *Certifikovaná organická produkcia.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnčeka, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút. Potom ho sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1 l vody zvyčajne prislúcha 12-15 g sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Alveus Superior Organic Elements je svetovo najpredávanejšia edícia čajov značky Alveus. Jedná sa o unikátnu kolekciu vysokokvalitných čajov viacerých druhov, ktoré sú zabalené do pôsobivých, elegantných plechoviek. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo im dáva punc čistých organických produktov. Čaje, ktoré Vás budú rozmaznávať každým dúškom!

O výrobcovi čajov Alveus

Alveus je nemecká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2006 v Hamburgu. Špecializuje sa výlučne na miešanie, distribúciu a predaj jedinečných čajov prvotriednej kvality, pričom pôsobí vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Na trh uviedla približne 1500 rôznych čajových zmesí pozostávajúcich z 557 ingrediencií, vďaka čomu sa môže pýšiť najširšou ponukou čajov v Európe. Alveus čaje sú organické, ručne zbierané i miešané. Navyše, spoločnosť je členom organizácie Ethical Tea Partnership, čo znamená, že čaje pochádzajú z trvalo udržateľných plantáží so zodpovedným prístupom k farmárom. Alveus, to je nápaditosť, sebaistota a spoľahlivosť, ktorú milujú zákazníci po celom svete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!