Alveus Čierny čaj Blackberry Tango, 100g

Sypaný čierny čaj Alveus Blackberry Tango je vynikajúca zmes indického čierneho čaju Assam s bobuľovým ovocím. Perfektný štart do náročného pracovného dňa!
  • Značka: Alveus
  • Kód produktu: 145088
  • Tento produkt je nedostupný

Láska k čaju na prvý dúšok!

Čierny čaj sypaný, ručne zbieraný. Vynikajúca zmes pravého indického čierneho čaju Assam s bobuľovým ovocím.

Povzbudivá, sladová chuť a plné telo výnimočného čaju Assam sa snúbi s intenzívnou arómou a osviežujúcou chuťou rozmanitého bobuľového ovocia, čím vzniká ozajstné zmyslové tango plné ohnivej vášne. Perfektný štart do náročného pracovného dňa!

Hmotnosť balenia: 100 g. Ručná výroba.

Zloženie: čierny čaj Assam*, čierny čaj z Južnej Indie*, lístky černice*, prírodná aróma, železník lekársky*, hrozno (hrozno, rastlinný olej)*, baza*, maliny*, černice (2%)*, jahoda*, čierne ríbezle*, červené ríbezle*. *Certifikovaná organická produkcia.

Návod na prípravu: čaj nasypte do hrnčeka, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 3-5 minút. Potom ho sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1 l vody zvyčajne prislúcha 12-15 g sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Alveus Superior Organic Elements je svetovo najpredávanejšia edícia čajov značky Alveus. Jedná sa o unikátnu kolekciu vysokokvalitných čajov viacerých druhov, ktoré sú zabalené do pôsobivých, elegantných plechoviek. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo im dáva punc čistých organických produktov. Čaje, ktoré Vás budú rozmaznávať každým dúškom!

O výrobcovi čajov Alveus

Alveus je nemecká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2006 v Hamburgu. Špecializuje sa výlučne na miešanie, distribúciu a predaj jedinečných čajov prvotriednej kvality, pričom pôsobí vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Na trh uviedla približne 1500 rôznych čajových zmesí pozostávajúcich z 557 ingrediencií, vďaka čomu sa môže pýšiť najširšou ponukou čajov v Európe. Alveus čaje sú organické, ručne zbierané i miešané. Navyše, spoločnosť je členom organizácie Ethical Tea Partnership, čo znamená, že čaje pochádzajú z trvalo udržateľných plantáží so zodpovedným prístupom k farmárom. Alveus, to je nápaditosť, sebaistota a spoľahlivosť, ktorú milujú zákazníci po celom svete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!