Alveus Zelený čaj Morning Melody, 100g

Sypaný zelený čaj Alveus Morning Melody je vynikajúca zmes zeleného čaju China Sencha a čínskeho bieleho čaju Pai Mu Tan s kvetmi nechtíka, nevädze a ruže.
  • Značka: Alveus
  • Kód produktu: 145092
  • Tento produkt je nedostupný

Láska k čaju na prvý dúšok!

Zelený čaj sypaný, ručne zbieraný. Vynikajúca zmes zeleného čaju China Sencha a čínskeho bieleho čaju Pai Mu Tan s kvetmi nechtíka, nevädze a ruže.

Delikátna chuť a príjemná aróma čínskeho zeleného čaju Sencha a ľahká chuť bieleho čaju Pai Mu Tan sa prelína s nádherne voňavými kvetmi nechtíka, nevädze a ruže, ktoré dodávajú tejto zmesi impozantné, sýte farby. Čaj, ktorý sa jednoznačne stane súčasťou Vášho ranného rituálu!

Hmotnosť balenia: 100 g. Ručná výroba.

Zloženie: zelený čaj China Sencha*, biely čaj Pai Mu Tan*, prírodná aróma, nechtík*, nevädza modrá*, kvety ruže*. *Certifikovaná organická produkcia.

Návod na prípravu: prevarte vodu a potom ju nechajte vychladnúť na 70-80 stupňov Celzia. Následne ňou v hrnčeku zalejte čaj, lúhujte 2-3 minúty. Potom čaj sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1 l vody zvyčajne prislúcha 12-15 g sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Alveus Superior Organic Elements je svetovo najpredávanejšia edícia čajov značky Alveus. Jedná sa o exkluzívnu kolekciu vysokokvalitných čajov viacerých druhov, ktoré sú zabalené do pôsobivých, elegantných plechoviek. Pestujú sa podľa prísnych ekologických noriem, čo im dáva punc čistých organických produktov. Čaje, ktoré Vás budú rozmaznávať každým dúškom!

O výrobcovi čajov Alveus

Alveus je nemecká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2006 v Hamburgu. Špecializuje sa výlučne na miešanie, distribúciu a predaj jedinečných čajov prvotriednej kvality, pričom pôsobí vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Na trh uviedla približne 1500 rôznych čajových zmesí pozostávajúcich z 557 ingrediencií, vďaka čomu sa môže pýšiť najširšou ponukou čajov v Európe. Alveus čaje sú organické, ručne zbierané i miešané. Navyše, spoločnosť je členom organizácie Ethical Tea Partnership, čo znamená, že čaje pochádzajú z trvalo udržateľných plantáží so zodpovedným prístupom k farmárom. Alveus, to je nápaditosť, sebaistota a spoľahlivosť, ktorú milujú zákazníci po celom svete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!