Vintage Teas Morning After Tea Morning Mix Čierny čaj, 80g

Vintage Teas Morning After Tea Morning mix je vynikajúci sypaný čaj. Jedná sa o zmes javora, saflora a sleza s čiernym čajom tej najvyššej kvality.
  • Značka: Vintage Teas
  • Kód produktu: 145055
  • Tento produkt je nedostupný

Príjemné privítanie východu Slnka

Čierny čaj, sypaný. Hmotnosť balenia: 80 g.

S týmto čajom bude každé ráno čarovné. Užite si zmes javora, saflora a sleza s čiernym čajom tej najvyššej kvality, dúšok po dúšku.

Zloženie: čierny čaj, vanilka, javor, saflor, slez lesný.

Návod na prípravu: nasypte čaj do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-5 minút. Potom čaj sceďte, ochuťte a podávajte. Na 1,5 dl vody zvyčajne prislúcha cca 1 čajová lyžička sypaného čaju a vynikajúcim pomocníkom pri jeho príprave je čajové sitko alebo French press.

Vintage Teas Morning After Tea je unikátna kolekcia zmesových sypaných čajov, špeciálne určená na dokonalé uvítanie nového rána. Aby ste sa cítili svieži a plní energie počas celého dňa!

O výrobcovi čajov Vintage Teas

Vintage Teas je jeden z najväčších exportérov čaju na Srí Lanke. Ich čaje sú známe veľmi jemnou chuťou a zložením, pričom využívajú špičkové vybavenie na prípravu tých najkvalitnejších aromatických čajových zmesí. Avšak tu ich práca nekončí. Každý produkt je individuálne zabalený a poslaný ku klientovi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!