Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Carraro Globo Verde 1kg, zrnková káva

Pražená zrnková káva Carraro Globo Verde je výberová kávová zmes 4 odrôd Arabiky a 3 odrôd Robusty. Vyznačuje sa intenzívnou arómou a harmonickou chuťou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Carraro
  • Kód produktu: 100083
  • 24,90€
  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (50%) a Robusty (50%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Carraro Globo Verde

Pražená zrnková káva Carraro Globo Verde je výberová kávová zmes 4 odrôd Arabiky a 3 odrôd Robusty. Vyznačuje sa intenzívnou arómou a harmonickou chuťou s vyváženým telom, nízkou aciditou a dlhotrvajúcou dochuťou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Carraro Globo Verde

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!