Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Carraro Kenya pre Dolce Gusto, 16x7g

Mletá káva Carraro Kenya určená pre Dolce Gusto sa v šálke vyznačuje prenikavou ovocnou arómou. Okrem toho je sladká a má plné telo s výraznou aciditou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Carraro
  • Kód produktu: 172208
  • 5,69€
  • Pražená mletá káva v kapsuliach
  • Odrodová 100% Arabika z Kene
  • Obsah balenia: 16 kapsúl
  • Hmotnosť 1 kapsule: 7 g
  • Odporúčaný objem kávy v šálke: 35 ml
  • Kapsule určené pre systém kávovarov Dolce Gusto od koncernu Nestlé - 100% kompatibilné

Charakteristika kávy Carraro Kenya pre Dolce Gusto

Pražená mletá káva Carraro Kenya určená pre systém Dolce Gusto je pestovaná na svahoch hôr v nadmorskej výške 2000 m n. m. v miernej, konštantnej klíme, kde je zberaná ručne, nie naraz, ale podľa toho, ako postupne zreje. Následne je spracovávaná "mokrou" cestou. V šálke tento spôsob spracovania vytvára bohatú, prenikavú ovocnú arómu. Hoci je Carraro Kenya aromatická a sladká, má plné telo s výraznou aciditou a dlhotrvajúcou dochuťou. Najlepšie sa vychutnáva po ťažkom jedle, napríklad po pečenom či grilovanom červenom mäse. Káva je ihneď po zomletí vákuovo uzatvorená do plastovej kapsule tak, aby si dokázala zachovať svoju chuť, arómu a kvalitu až do momentu použitia.

Chuťový profil* kávy Carraro Kenya pre Dolce Gusto

Acidita (kyslosť):  4
Sladkosť:  5
Aróma:  5
Kofeín:  2

* škála chuťového profilu od 1 do 5 (1 = najslabšia / najmenej výrazná a 5 = najsilnejšia / najvýraznejšia)

O pražiarovi kávy Carraro Kenya pre Dolce Gusto

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precízneho výberu len tých najkvalitnejších kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu, ale aj vo viac ako 50-tich krajinách sveta. Ročná produkcia tejto spoločnosti je viac ako 6 000 ton kávy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!