Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Cofita Dobrá kávička 250g, zrno

Pražená zrnková káva Cofita Dobrá kávička sa v šálke sa vyznačuje prenikavou arómou, bohatou krémou orieškovej farby a jemne horkou chuťou s plným telom.
  • Značka: Cofita
  • Kód produktu: 102183
  • Tento produkt je nedostupný
  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (20%) a Robusty (80%)
  • Hmotnosť balenia: 250 g
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Cofita Dobrá kávička

Na základe našich skúseností a pozitívnych reakcií zákazníkov Cafepointu sme nechali namiešať tradičnú kávovú zmes Arabiky a Robusty pod názvom Cofita Dobrá kávička. Je stredne pražená a pozostáva výlučne z vyberaných kávových odrôd pochádzajúcich z krajín Južnej Ameriky a Indie. V šálke sa vyznačuje prenikavou arómou, bohatou krémou orieškovej farby a jemne horkou chuťou s plným telom. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa alebo kávových nápojov typu cappuccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!