CP Premium Biela čokoláda 34,3% 70g

Cafepoint Premium Biela čokoláda 34,3% sa vyznačuje bohatou mliečnou chuťou doplnenou o jemné karamelové tóny. Jedná sa o pravú belgickú čokoládu.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 603063
  • Tento produkt je nedostupný

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková biela čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o pravú belgickú čokoládu, ktorá je povestná svojou vycibrenou chuťou a jedinečnou delikátnosťou. Výroba čokolády v Belgicku predstavuje dôležitú súčasť ekonomiky a kultúry tejto krajiny, pričom sa datuje už od roku 1635.

Čokoláda sa vyznačuje bohatou mliečnou chuťou doplnenou o jemné karamelové tóny. Poskytuje skutočný labužnícky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Podiel kakaovej zložky: min. 34,3%.

Výživové údaje produktu Cafepoint Biela čokoláda na 100g:

Energia:  1379 kJ / 325 kcal
Tuky:  47,9 g
- z toho NMK*:  27,6 g
Sacharidy:  73,8 g
- z toho cukry:  73,2 g
Vláknina:  1,7 g
Bielkoviny:  8,2 g
Soľ:  0,03 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!