Jura Cool Control Basic 0,6 lit.

JURA Základný chladič mlieka je určený na chladenie 0,6 l mlieka. Súčasťou chladiča je nerezová nádoba na mlieko, ktorá sa jednoducho čistí.
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 262124
  • Tento produkt je nedostupný

Základný chladič mlieka od renomovanej spoločnosti JURA ocení každý vášnivý milovník kávových špecialít. Je určený na chladenie 0,6 l mlieka potrebného na prípravu lahodnej mliečnej peny. Dokáže ho ochladiť na 4 stupne Celzia a na tejto teplote neustále udržiavať. Súčasťou chladiča je nerezová nádoba na mlieko, ktorá sa jednoducho čistí a je vhodná aj do umývačky riadu. Jej prepracovaný zošikmený tvar zaručuje maximálne využitie celého objemu mlieka.

O výrobcovi chladičov mlieka JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu Jura Cool Control Basic 0,6 lit.

Základné špecifikácie
Dĺžka kábla 1,6 m
Farba Čierna
Hmotnosť 1,5 kg
Objem 0,6 l
Rozmery 144 x 156 x 230 mm
Technické špecifikácie
Chladenie Peltier
Príkon 25 watt
Teplotné rozpätie 4 - 7 stupňov Celzia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!